Biuro prasowe Grupy BIK

Informacje prasowe

Kredytowo - pożyczkowy portret seniora

Biuro Informacji Kredytowej
O niemal połowę (49%) spadło poczucie bezpieczeństwa finansowego seniorów w okresie pandemii. Największe obawy budzą podwyżki cen, spadek siły nabywczej pieniądza oraz utrata dodatkowej pracy zarobkowej. Co czwarty senior dorabia na emeryturze, a co trzeci pomaga finansowo bliskim – wynika z badania opinii. Przy okazji Święta Babci i Dziadka, sprawdźmy czy starsze osoby w naszym otoczeniu nie potrzebują pomocy.
Więcej

Startuje aplikacja Mój BIK – bieżący dostęp do historii kredytowej

Biuro Informacji Kredytowej
BIK udostępnił aplikację mobilną - szybki i wygodny dostęp ze swojego smartfona do kompleksowej informacji na temat naszych finansów. Oferta w aplikacji Mój BIK to opcja dla osób mobilnych, które chcą na bieżąco kontrolować swoją historię kredytową oraz korzystać z ochrony przed wyłudzeniem.
Więcej

BIK Indeks – Popytu na Kredyty Mieszkaniowe wyniósł w grudniu 2020 r. (+6,4%)

Biuro Informacji Kredytowej
Wartość BIK Indeksu - Popytu na Kredyty Mieszkaniowe (BIK Indeks – PKM) informuje o rocznej dynamice wartości wnioskowanych kredytów mieszkaniowych. Ostatni w 2020 roku odczyt Indeksu wyniósł +6,4%, co oznacza, że w grudniu 2020 r., w przeliczeniu na dzień roboczy, banki i SKOK-i przesłały do BIK zapytania o kredyty mieszkaniowe na kwotę wyższą o 6,4% w porównaniu z grudniem...
Więcej

Subskrypcja materiałów prasowych i eksperckich Grupy BIK

Subskrybuj

Publikacje Grupy BIK

Newsletter - klienci indywidulani

Czytaj

Newsletter - mikrofirmy

Czytaj

Newsletter o rynku pożyczkowym

Czytaj

Kredyt Trendy

Czytaj

Materiały wideo

Waldemar Rogowski_Wrześniowa sprzedaż kredytów

Zobacz więcej

Grupa BIK w social media