Alerty BIK w pakiecie usług Banku BNP Paribas

Klienci MediaMarkt mogą korzystać z kredytu ratalnego Banku BNP Paribas oraz pakietu dodatkowych usług, w tym m.in. usługi Alerty BIK. Bank BNP Paribas został dostawcą usług finansowych w sklepach tej sieci, a katalog produktów bankowych udostępnianych w ramach tej współpracy będzie poszerzany.

- Współpraca z MediaMarkt jest kolejnym krokiem wzmacniającym naszą obecność na rynku usług finansowych dla konsumentów w Polsce. Oferta Banku BNP Paribas dla klientów sklepu to nie tylko kredyt ratalny i jego ubezpieczenie. Wychodzimy z nowymi propozycjami, wykraczającymi poza standardowe produkty finansowe oferowane w ramach tego typu partnerstwa. Kolejne rozwiązania są w przygotowaniu – mówi Rafał Makowski  Dyrektor Zarządzający Pionu Sprzedaży Consumer Finance w Banku BNP Paribas.

Bank BNP Paribas oferuje klientom indywidualnym MediaMarkt kredyt ratalny oraz możliwość jego ubezpieczenia i dokupienia pakietu usług bankowych. Do wyboru jest pakiet standard albo premium plus. W tym drugim wariancie dla klienta aktywowana jest usługa Alerty BIK - ochrona przed wyłudzeniem kredytów i pożyczek na nasze dane.

- Mając aktywne Alerty BIK, zyskujemy możliwość szybkiego reagowania w przypadku próby wyłudzenia kredytu lub pożyczki. Alerty to ostrzeżenia SMS lub e-mail, które otrzymamy dokładnie w momencie, gdy w BIK pojawią się informacje o próbie uzyskania kredytu lub pożyczki na nasze dane. Dzięki alertowaniu również informacji, które są przekazywane do  Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor, Alert powiadamia także o próbie wykorzystania naszych danych w celu zawarcia umowy z operatorem energii czy gazu, na zakup abonamentu telefonicznego czy zakup drogiego smartfona. Jeśli to nie my podpisujemy umowę, może to oznaczać próbę wyłudzenia. Po otrzymaniu Alertu BIK, możemy liczyć na pomoc naszych ekspertów -  mówi Joanna Charlińska, Dyrektor ds. sprzedaży w BIK.

Alerty działają 24/h, 7 dni w tygodniu, stanowią niezbędną ochronę przed wyłudzeniem w czasach wysokiego ryzyka, zwłaszcza teraz, gdy większość naszej aktywności odbywa się online i każdy z nas jest szczególnie narażony na kradzież danych osobowych lub ich wyciek.

- W ramach rozwoju usług Consumer Finance szczególną uwagę przykładamy do jakości naszych produktów finansowych. Oferta ratalna jest szeroko dostępna, ułatwia klientom zakupy w każdym z naszych kanałów sprzedaży. W procesie nawiązywania współpracy z BNP Paribas bardzo ważne dla nas było, aby produkty dodatkowe, takie jak ubezpieczenie czy pakiet usług bankowych stanowiły realną wartość i były użyteczne dla naszych klientów – mówi Małgorzata Parzymies, Dyrektor Działu Usług MediaMarkt.

MediaMarkt, który dysponuje siecią blisko 90 sklepów stacjonarnych w największych miastach w Polsce oraz prowadzi sklep internetowy, jest liderem dystrybucji elektroniki użytkowej w Europie. Bank BNP Paribas jest jego partnerem strategicznym w Niemczech, Portugalii i we Włoszech.

Załączniki

Włącz ochronę przed wyłudzeniem

Aktywuj Alerty BIK